Jak se vybavit před návštěvou hodinového hotelu

02.02.2024
Ilustrační foto: balení kufru do hodinového hotelu
Ilustrační foto: balení kufru do hodinového hotelu

Hledáte ten správný recept na dokonalou chvíli ve dvou? Nezoufejte, máme pro vás připravený návod, jak se připravit a užít si návštěvu hodinového hotelu naplno. Přečtěte si následující tipy a buďte připraveni na nezapomenutelný zážitek.

Anebo rovnou mrkněte na naše hodinové hotely v Praze

Hlavní je výběr kvalitního hotelu

Hodinové hotely jsou skvělým místem pro milenecká setkání, kde si můžete užít intimní chvíle plné vášně a lásky. 

Prvním krokem je zvolit si kvalitní hodinový hotel. Sázejte na nové a pečlivě udržované prostory, kde je prioritou hygiena. Čisté a vkusně zařízené pokoje vytvoří příjemné prostředí pro vaše milenecké chvíle. Nechte romantiku kvést v čistém a útulném zázemí. 

Pomoci Vám mohou i recenze a doporučení ostatních návštěvníků.

Podrobně o tom jsme také napsali v tomto článku jak vybrat hodinový hotel. Určitě doporučujeme přečíst :)

Mít peníze v hotovosti

Zlaté pravidlo zní: "Cash is king." V hodinových hotelech bývá většinou způsob platby - v hotovosti.

Mějte tedy vždy dostatek hotovosti, abyste nemuseli řešit zbytečné komplikace při platbě kartou nebo nedostupnosti bankomatů v okolí. 

Samozřejmě většina hodinových hotelů bude přijímat i platby kartou. V takovém případě je ideální volbou zřídit si elektronickou/plastovou kartu, která bude zcela oddělena od Vašeho hlavního účtu či společného manželského účtu, aby nebyla taková transakce vidět ve výpisu.

Další alternativní možností je bankovní převod. Stejně jako v případě platby kartou doporučujeme mít zřízený oddělený speciální účet pro takové účely, popřípadě založit si jej v online platebních servisech typu PayPal, Revolut a dalších.

Jako poslední je varianta vložit peníze na účet hodinového hotelu prostřednictvím bankomatu, vkladomatu či případně na nějaké pobočce banky. V takovém případě zpravidla není platba propsána ve výpise a je tedy diskrétní

Před návštěvou si tedy ověřte, jaký způsob platby akceptuje daný hodinový hotel a zvolte si pro Vás co nejvhodnější

Antikoncepce - bezpečnost na 1. místě

I když plánujete jen vášnivý večer, nezapomínejte na antikoncepci. Je lepší být připravený než poté překvapený. Návštěva hodinového hotelu by měla být bezstarostná a plná radosti. Tedy pokud zrovna neplánujete přírůstek v rodině :)

Přibalte si své oblíbené pomůcky

Fantazii se v hodinovém hotelu meze nekladou. Někteří lidé rádi experimentují a zkoušejí nové věci i ve chvílích vášně.

Přibalte si do tašky pouta, pásku na oči, vibrátor nebo cokoliv, co by mohlo zvýšit vzrušující atmosféru a okořenit si Váš vztah. Nebojte se být kreativní a překvapte svého partnera. 

Většina hodinových hotelů samozřejmě na toto také myslí a mají k zapůjčení vlastní vybavení. Pokud tedy svoje zrovna nemáte či jste na to omylem zapomněli, nebo nechali doma zkuste se porozhlédnout po takových, které mají v nabídce třeba BDSM pokoje apod.

Filmy pro dospělé

Pro případ, že by Váš vybraný hodinový hotel neměl dostatečný výběr filmů pro dospělé ve svém televizním programu, přibalte si vlastní třeba na CD. Ujistíte se tak, že večer bude plný vzrušujících okamžiků. Není nic lepšího, než si vychutnat společně něco pikantního a podpořit Váš intimní večer.

Nyní, když znáte klíčové kroky, jak se vybavit před návštěvou hodinového hotelu, můžete si být jisti, že Váš pobyt bude nezapomenutelný. Buďte kreativní a připraveni.  S láskou a vášní v srdci vykročte do svého mileneckého dobrodružství! Vaše láska si zaslouží nejlepší zázemí.

Mrkněte na naše hodinové hotely v Praze

Chcete zjistit dostupnost?

Online poptávka

Zarezervujte si místo včas.
Zjistíme dostupnost do cca 5 minut a vyšleme Vám nabídku volných prostorů po obdržení poptávky

Kliknutím na tlačítko pro " odeslání" souhlasíte s našimi zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000, Sb., Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, respektive jej nahrazené GDPR a našimi obchodními podmínkami 


*Sleva 10% platí na 1. rezervaci pro nového Klienta. Při rezervaci je nutné uvést promokód "FIRST TIME". Sleva až -55% platí na vybrané apartmány. Sleva až -55% platí pro nové i stálé zákazníky, je nutné uvést promokód "SLEVA55". Slevy nelze kombinovat navzájem. Welcome drink je k jakékoliv rezervaci na celý den zdarma. Welcome drink platí pro vybrané apartmány. Parkování je zdarma pro každého klienta. Parkování platí na vybrané apartmány.
V souvislosti s vládním nařízením hodinový hotel poskytuje ubytování pro účely pracovní cesty, pro cizince a pro osoby s nařízenou karanténou, a to až do odvolání či zrušení opatření
Částka za již zaplacenou rezervaci není vratná