10 tipů a nápadů jak správně vybrat hodinový hotel

V tomto blogu se zaměříme především na to, na co se nás naši zákazníci nejčastěji ptají, rozebereme výhody, které nám přinášejí hodinové hotely, srovnáme si je s klasickými hotely, prozradíme tipy, nápady a rady. A v neposlední řadě samozřejmě Vám poradíme, jak lze snadno a také podle čeho vybrat hodinový hotel. Budeme se snažit Vám podat co nejvíce užitečných informací ne jednom místě a pokud byste se nás chtěli na cokoliv zeptat, využít můžete kontaktního formuláře či nám zavolat nebo poslat zprávu. Budeme rádi za Vaše podněty a zpětnou vazbu. Jedině tak se můžeme neustále zdokonalovat a zlepšovat naše služby.

Nejdůležitějšími faktory, podle kterých naši zákazníci se rozhodují, který azyl navštíví, uvedeme hned níže. Lze to také brát i jako jakýsi menší návod na úvod, jak vybrat hodinový hotel.

Těmito faktory jsou:

  • Diskrétnost
  • Lokalita
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Možnost parkování
  • Snadná a rychlá rezervace
  • Možnost stornovat pobyt kdykoliv bez sankcí
  • Nepřetržitý provoz
  • Moderní design
  • Vybavenost apartmánů
  • Cena

Asi se všichni shodneme na tom, že taková byť běžná a potřebná činnost jako úklid je pro mnohé z nás obtěžující a raději bychom se věnovali něčemu jinému - třeba sobě navzájem.

Každému jistě vyhovuje jiná lokalita. Někdo je vázaný například pouze na Vinohrady, jelikož to má blízko práce. Jiní zase upřednostňují místo, které je vzdálenější od bydliště, aby se nemuseli náhodou potkat s někým, koho znají či kdo by naopak moc dobře znal je.

Pro nikoho asi již dávno není novinkou, že lidi chodí do hodinového hotelu převážně za účelem milování, experimentování a zkrátka - užívání si. Koneckonců takto poprvé kdysi vznikl nápad na první milenecký azyl. A je také zcela jasné, že se přitom asi lidi nejsou moc zticha a budou u toho vydávat patřičné zvuky. Záleží samozřejmě, jak kdo to má rád...

Na rozdíl od klasického hotelu, kde je recepce, platební terminál a kamerový systém, v tom hodinovém ani jedno nenajdete. Dbáme na naprostou diskrétnost služeb a anonymitu našich klientů. Nikdy se na nic neptáme - ani na přezdívky. Zní to paradoxně, že? Jedině tak můžeme zaručit, že se žádné údaje Hostů nikam nedostanou a jak incognito přišli,...

Jak, ptáte se Vy? Vzpomeňme si na dlouhý maraton při hledání, výběru, placení, check-inu a check-outu v standardních ubytovacích zařízeních. Nejprve si vyhledáte ze spousty hotelů na internetu, kterých je samozřejmě mraky, to je bezpochyby pravda. Dále musíte vytvořit rezervaci - ta se provádí většinou skrz nějaký rezervační systém. A co přitom...

Slevy a akce

12.11.2020

Pokud si chcete užít opravdu divokou jízdu a přibrat si ještě "parťáka" ke svým hrátkám, jen do toho, platit za to navíc ale nic nemusíte. Bude-li jen ve 2 či zkusíte švédskou trojku, záleží na Vás - cena je jednotná a nemění se.

Rádi pokaždé střídáte partnery? Či naopak dáváte na stálost? V hodinovém hotelu to nikdy řešit nemusíte. S nikým známým se tu neminete. Můžete sem chodit klidně každý den s někým jiným. Nikdo se to nedozví.

Ať už se do mileneckého azylu chystáte přijít odpočinout a vyspat se z dlouhé noční cesty či sem chcete pozvat partnerku, musí to každopádně vypadat samozřejmě na úrovni. A právě takové prostředí jsme pro Vás vybudovali.

V Praze dodnes tak zoufale chybí místo, kde by mohl každý, kdo potřebuje se někde schovat, a to ať už od pozorných očí cizích lidí či třeba zvědavé manželky, tak učinit.

  Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem či SMS ihned po zpracování (průměrná reakční doba 5-10 min)

Kliknutím na tlačítko pro " odeslání" souhlasíte s našimi zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000, Sb., Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, respektive jej nahrazené GDPR a našimi obchodními podmínkami