Hodinový hotel Praha 7 Holešovice "Milady Horákové"

14.03.2024

*Sleva 10% na první rezervaci + Happy Hours

Nový milenecký azyl v Holešovicích

Ložnice
Ložnice

Dovolte nám Vám představit zcela nový hodinový hotel v centru Holešovic na Praze 7

Vše, co by mohli potřebovat ke komfortnímu pobytu s trochou luxusu, najdou všichni naše hosty

Interiéry a vybavení azylu pro milence jsou připraveny uspokojit každou Vaši potřebu. K dispozici je hned několik variant apartmánů, každý jinak zařízený, od studií po větší apartmá

Ideální pro krátkodobé chvilky romantiky či třeba kouzelný víkend

Zajistíme servis, aby návštěva Prahy byla příjemná a nezapomenutelná

Proč náš azyl?

Dostupnost sdělíme do cca 5-10 min

Plně vybavené prostory

Self check-in

Bez dokladů a registrace

Nonstop provoz 24/7

Přímo na Praze 7 v Holešovicích

Vybavení a dispozice mileneckého azylu

Apartmány ze třídy Delux s jednou ložnicí. Nacházejí se ve 2., 3., 4. a také 5. patře přímo v centru Holešovic

Dispozičně jsou jako 1+1, tedy 1 separátní ložnice a obývací pokoj spojený s kuchyní. Celkem 48 м²

Všechny disponují kvalitními podlahami z dlažby a parket, vlastními koupelnami a individuálním topením, bezplatným připojením k internetu přes Wi-Fi a velkou smart TV

Značnou výhodou je možnost individuálního nastavení klimatizace v každé místnosti.

Pro větší komfort během Vašeho pobytu je k dispozici přístupová karta a samostatný check-in systém.

Pro zvýšení bezpečnosti je v každém apartmánu umístěn dodatečný detektor kouře.

Tento typ mileneckého azylu je obzvlášť oblíbený mezi páry. Jednotlivé prostory nabízejí pohodlnou ložnicí s manželskou postelí a velkou měkkou matrací, samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a  WC.

K dispozici je plně vybavená kuchyně s kuchyňským koutem.

Kapacita je ideální pro 2 osoby

Výhled je do dvora anebo do města

Obývací pokoj
Obývací pokoj

Smart TV

Nádobí

WC se sprchovým koutem

Domácí spotřebiče

King-size manželská postel

Šampón, mýdlo, sprchový gel

Pohodlný velký gauč

Wi-Fi

Galerie

O Praze 7, Holešovice 

Ilustrační foto: Pohled na Výstaviště Holešovice na Praze 7
Ilustrační foto: Pohled na Výstaviště Holešovice na Praze 7

Holešovice jsou různorodá pražská čtvrť mezi levým břehem Vltavy a Letenským kopcem, nyní patří k nejzajímavějším lokalitám v Praze.

Dříve sloužily jako centrum průmyslu a obchodu. V první polovině 20. století zde byly v provozu také městské jatka a trhy (některé z nich stále fungují), parní mlýny, pivovar, různé továrny a rušný nákladní přístav. Nicméně většina těchto industriálních budov již není využívána pro svůj původní účel. Mnoho z nich bylo zrenovováno nebo přestavěno a nyní slouží jako byty, kancelářské budovy, ateliéry pro mladé umělce, designéry a architekty nebo kulturní instituce.

Holešovice jako srdce umění
Většina světových velkoměst má svou bohémskou čtvrť - lokalitu, která slouží jako centrum pro svobodnou kreativitu a různorodé projevy umění a názorů na svět.

V Praze je takovým místem Holešovice - Art District 7. To dokládá i žebříček britského deníku The Guardian, který se rozhodl představit svým čtenářům deset nejzajímavějších čtvrtí v Evropě, které ještě nejsou zaplaveny turisty. Kromě městských částí jako je Řím, Paříž nebo Berlín se mezi TOP Cool čtvrtěmi objevily právě i Holešovice.
Zdroje: googleprague.eu

Občanská vybavenost

Jen málokterá část města Vás takovým způsobem zaujme pro cestovatelské zážitky jako sedmý pražský obvod. 

Vedle prostorného parku Stromovka s rybníčky, turistickými restauracemi a Planetáriem tu najdete také akvárium Mořský svět, zoologickou zahradu, botanickou zahradu a Národní technické muzeum

V okolí jsou tradiční hostince a stylové mezinárodní restaurace nabízející domácí a mezinárodní kuchyň, které sousedí s experimentálními divadly a techno kluby umístěnými v přestavěných továrnách. 

Na Pražské tržnici najdete stánky nabízející široký výběr regionálních potravin, módních doplňků a suvenýrů až po asijská pouliční jídla. 

Ve Veletržním paláci se můžete podívat na sbírky moderního umění Národní galerie a v centru DOX zase na odvážné výstavy současného umění.

Ilustrační foto: kavárny v Praze
Ilustrační foto: kavárny v Praze

Tipy na výlet

Ilustrační foto: Planetárium v pražských Holešovicích
Ilustrační foto: Planetárium v pražských Holešovicích

Kam lze mrknout v Holešovicích a Letné?

V zoologické zahradě Mořský svět na Výstavišti v Holešovicích si můžete prohlédnout obří akvária, projít podmořskou korálovou jeskyní a spatřit stovky mořských ryb a dalších tvorů. 

Nedaleko odtud se nachází Planetárium a za ním se rozprostírá rozlehlý park Stromovka, zelená oáza téměř uprostřed Prahy. 

Skvělé výhledy na Vltavu a centrum města lze získat i z Hanavského pavilonu a Letenských sadů. V blízkosti najdete také Národní zemědělské muzeum a Národní technické muzeum.

A co stojí za to vidět v Troji

Ideální destinací pro každé období, věk a počasí je ZOO v Troji s řadou atraktivních pavilonů a výběhů, dětskými hřišti a restauracemi. Dokonce tu najdete i lanovku. 

A pokud by Vás náhodou zvířátka omrzeli, stačí se přesunout k Trojskému zámku nebo do Botanické zahrady s vinicí svaté Kláry, geologickou stezkou a tropickým skleníkem Fata Morgana. Během prohlídky uslyšíte mnoho živočichů a jen těžko uniknete před případným lijákem!

Zdroje: kudyznudy.cz

FAQ

Pokud máte nějaké další otázky k provozu našich mileneckých azylů, vytvořili jsme sekci Otázky-Odpovědi, kde odpovídáme na ty nejčastější dotazy, které naši návštěvníci nám podkládají nejvíce

Online poptávka

Zarezervujte si místo včas. Dostupnost Vám sdělíme cca do 5-10 minut. Stačí vyplnit poptávku níže

Kliknutím na tlačítko pro " odeslání" souhlasíte s našimi zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000, Sb., Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, respektive jej nahrazené GDPR a našimi obchodními podmínkami

*Sleva 10% platí na 1. rezervaci pro nového Klienta. Při rezervaci je nutné uvést promokód "FIRST TIME".