Hodinový hotel Praha 2 Vinohrady "Francouzská"

06.03.2024

*Sleva 10% na první rezervaci + Happy Hours

Nový milenecký azyl na Vinohradech

Ložnice s vanou
Ložnice s vanou

Vítáme Vás v našem novém mileneckém azylu na Praze 2, kde se Váš romantický únik od každodenní rutiny může stát konečně skutečností!

S ohledem na tuto žádanou a oblíbenou lokalitu, která je známá svou atmosférou a dobrou dostupností, jsme se rozhodli otevřít další moderní a světlý azyl pro milence tentokrát přímo v centru - na Vinohradech

Tento apartmán je po kompletní rekonstrukci a nabízí veškeré moderní vybavení pro plnohodnotný pobyt, aniž byste byli rušeni zvědavýma očima.

Jako třečnička na dortě je tak trochu nestandardní design tohoto azylu, který zabíhá za rámec standardů - a to že je opatřen velkou vanou přímo na pokoji s možností si vychutnat třeba sklenku lahodného vína ve dvou a to přímo ve vaně!

Pro Vaše pohodlí jsme rovněž zavedli anonymní self check-in bez nutnosti dokladů či registrace pro Váš maximální komfort 

Proč náš azyl?

Dostupnost sdělíme do cca 5-10 min

Plně vybavené prostory

Self check-in

100% diskrétnost

Nonstop provoz 24/7

Přímo na Praze 2 na Vinohradech

Vybavení a dispozice mileneckého azylu

V našem apartmánu najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili společné chvíle plné romantiky v maximálním pohodlí a luxusu. Od velké king size manželské postele až po prostornou vanu přímo v pokoji.

Zařízená kuchyňka Vám umožní připravit si snídani či romantickou večeři, a to díky všem potřebnýcm spotřebičům vybavenými v kuchyni - sporáku, troubě, konvici, mikrovlnce a lednici.

Pro zábavu a relaxaci jsme pro Vás připravili velkou smart TV a bezplatným Wi-Fi připojením.

Soukromé WC s přilehlým sprchovým koutem zajišťuje Vaše pohodlí a intimní atmosféru, kterou si zasloužíte a je opatřeno všemi nutnými prostředky pro osobní hygienu

Na balkóně se můžete kochat nádherným výhledem na celou Prahu

Ložnice s vanou
Ložnice s vanou

Smart TV

Nádobí

WC se sprchovým koutem

Domácí spotřebiče

King-size manželská postel

Šampón, mýdlo, sprchový gel

Wi-Fi

Balkón s nádherným výhledem

Velká vana na pokoji

O Praze 2, Vinohrady 

Ilustrační foto: Praha 2 Vinohrady
Ilustrační foto: Praha 2 Vinohrady

Vinohrady, známé dříve také jako Královské Vinohrady, představují část města (čtvrt) a území o velikosti 3,79 km2, nacházející se na Praze 2, která zahrnuje 55 % celkové rozlohy.

Jejich zástavba se začala rozvíjet po odstranění pražských hradeb v 70. letech 19. století. Do roku 1922 byly Královské Vinohrady samostatným městem. Od roku 1960 byly Vinohrady uměle rozděleny mezi pět městských částí - především Prahu 2, Prahu 3 a Prahu 10, s menšími částmi území spadajícími také do Prahy 1 a Prahy 4. 

Jedná se o velice populární rezidenční čtvrť s množstvím zeleně, kde najdeme budovy v secesním stylu v jemných barvách. 

Tato městská část přitahuje expaty a mladé profesionály. Je známá svými restauracemi nabízejícími mezinárodní kuchyni, moderními kavárnami, gay kluby a pivními zahrádkami v Riegrových sadech. Na náměstí Míru, obklopeném zelení, se konají živé venkovní trhy vedle novogotického kostela sv. Ludmily. 

Zdroje: encyklopedie.praha2.cz , google

Občanská vybavenost a tipy na výlet

Na Náměstí Míru se nachází Vinohrady a kostel sv. Ludmily, na Novém Městě je Karlovo náměstí, Vyšehrad je obklopen legendami z šerého dávnověku, Podskalí je historická rybářská čtvrť a vinice Grébovka leží na svazích Nuselského údolí. To vše spadá do území druhého pražského obvodu.

Co byste měli vidět na Praze 2?

Vyšehrad je významným místem v českých dějinách. Podle pověstí zde sídlil kníže Krok a jeho dcery, odtud bylo vysláno poselství k oráči Přemyslovi do Stadic a kněžna Libuše zde věštila slávu Prahy.

Kasematy s podzemním sálem Gorlice, rotunda sv. Martina a kostel sv. Petra a Pavla stojí za vidění. Navštivte také Podskalskou celnici na Výtoni, kde jsou expozice věnované historii Podskalí a dopravy dřeva po Vltavě.

A kam v okolí Vinohrad?

Pokud hledáte místa s krásnými panoramatickými výhledy, můžete navštívit terasy u kostela Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově, nábřeží u Tančícího domu nebo barokní Bastion XXXI, který je součástí opevnění Nového Města.

Pro odpočinek unavených cestovatelů je ideální Botanická zahrada Univerzity Karlovy.

Pokud toužíte po potěšení pro oči i chuťových pohárků, můžete zavítat do zmrzlinárny Puro Gelato, vyhlášené restaurace Yamato, Sýrárny Cheese House a Viničního altánu v Grébovce, což je vinice na svahu mezi městskými částmi Vinohrady a Nusle, kde si můžete vychutnat nejlepší česká a moravská vína. 

Zdroje: kudyznudy.cz

Ilustrační foto: milenecký pár
Ilustrační foto: milenecký pár

Galerie

FAQ

Pokud máte nějaké další otázky k provozu našich mileneckých azylů, vytvořili jsme sekci Otázky-Odpovědi, kde odpovídáme na ty nejčastější dotazy, které naši návštěvníci nám podkládají nejvíce

Online poptávka

Zarezervujte si místo včas. Dostupnost Vám sdělíme cca do 5-10 minut. Stačí vyplnit poptávku níže

Kliknutím na tlačítko pro " odeslání" souhlasíte s našimi zásady pro ochranu a zpracování osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000, Sb., Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, respektive jej nahrazené GDPR a našimi obchodními podmínkami

*Sleva 10% platí na 1. rezervaci pro nového Klienta. Při rezervaci je nutné uvést promokód "FIRST TIME".