Naprostý klid a soukromí

11.11.2020

V Praze dodnes tak zoufale chybí místo, kde by mohl každý, kdo potřebuje se někde schovat, a to ať už od pozorných očí cizích lidí či třeba zvědavé manželky, tak učinit.

Všude nás totiž bohužel neustále sledují. V klasických hotelech máte recepci, jsou zde umístěny kamerové systémy, nemluvě už ani o hostech daného ubytovacího zařízení, kteří neustále přicházejí a odcházejí, furt dokola. Ve veřejných místech jako jsou kavárny, restaurace apod. opět pořád někdo je, tady se prostě schovat nedá. A to ani doma, kde s rodiči či partnery bydlí i děti, a ani v kanceláři - tam je to naprosto jasné a pochopitelné samozřejmě. Dokonce i banky na nás "dohlížejí". Ano - platbou pomocí platební karty zaznamenávají náš každodenní pohyb.

Ovšem hodinový hotel takové problémy nemá. Poskytne naprostý klid a soukromí, a to pouze a jenom pro Vás a Vaši drahou polovičku - na hodinu, na dvě či klidně na déle. Nenajdete tu žádné kamery ani žádné platební terminály, najdete tu naopak pouze diskrétnost a profesionální přístup.

Vážíme si soukromí každého z Vás a nikdy se na nic neptáme. Můžete tak nerušeně užívat si jeden druhého, relaxovat a odpočívat a také zapomenout na rušno či nějaké účtenky/výpisy na bankovním účtu, které by prozradily, kde jste zrovna strávili pěkné chvíle.